Офіційний дилер INFINITI "ВІДІ-Ліберті" Тел.: +38 (044) 591 70 38

СТВОРИ СВІЙ ВЛАСНИЙ INFINITI QX80

СТВОРИ СВІЙ ВЛАСНИЙ INFINITI QX80

с 26.11.2021 по 31.12.2022

Infiniti – це передусім емоції водія. Наших Клієнтів завжди цікавила можливість внесення чогось індивідуального, деталей, які б відрізняли їхній автомобіль від інших. 


АВТОМОБІЛЬ ЯК ВІДЗНАЧЕННЯ ВАШОЇ ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ


ЕКСТЕР'ЄР

   

ПОПЕРЕЧКИ РЕЙЛІНГІВ

ДЕФЛЕКТОРИ ДВЕРЕЙ

Спеціально розроблена система, яка ідеально підходить до форми даху і зменшує шум від зустрічного вітру. Вона кріпиться за допомогою надійних кріплень на рейлінгах. Вантажопідйомність: 75кг

ПРИДБАТИ

 

Дефлектори дверей надають закінчений вигляд і захистять вас від зустрічного вітру і крапель дощу.

ПРИДБАТИ


БАГАЖНИК

   
М'ЯКИЙ КИЛИМОК ДЛЯ БАГАЖНИКА ПОЛІУРЕТАНОВИЙ КИЛИМОК ДЛЯ БАГАЖНИКА

Надає багажнику охайний вигляд, захищає від бруду. Це довговічний щільний килимок з скручених нейлонових ниток з окантовкою з нейлону. Нижня сторона покрита нековзною вологостійкої вулканізованої гумою.

ПРИДБАТИ

Високий борт і спеціальні виступи поліуретанового піддона дозволяють підтримувати порядок в багажнику. Піддон легко встановлюється, виймається й миється.

ПРИДБАТИ

 

 

ПЛАСТИКОВИЙ ПІДДОН В БАГАЖНИК ЗАХИСНА СІТКА ДЛЯ БАГАЖНИКА

Високий борт і спеціальні виступи пластикового піддона дозволяють підтримувати порядок в багажнику. Піддон легко встановлюється, виймається й миється.

ПРИДБАТИ

Завдяки захисній сітці в вашому багажнику завжди порядок і дрібні предмети завжди лежать на місцях. Захисна сітка кріпиться в багажнику за допомогою гаків.

ПРИДБАТИ

 


БЕЗПЕКА

 
 
ГАЙКИ-СЕКРЕТКИ МЕХАНІЧНИЙ ПРОТИУГОННИЙ ЗАМОК КПП

Засіб захисту коліс від крадіжки. Комплект для кріплення коліс складається з чотирьох секреток і однієї спеціальної секретної насадки. Виготовлені з хромованої та нікельованої сталі для кращого захисту від корозії та підвищення зносостійкості. Встановлюються просто і швидко.

ПРИДБАТИ

Механічний замок блокує рухомі частини коробки або важіль перемикання передач за допомогою масивної металевої конструкції і є додатковим захистом від угону.

ПРИДБАТИ

 


ІНТЕР'ЄР

   
РЕЗИНОВІ КИЛИМКИ ВЕЛЮРОВІ КИЛИМКИ

Ексклюзивне гумове покриття з глибоким візерунком захищає підлогу з килимовим покриттям від вологи. Легко миється, витримує високий тиск.

ПРИДБАТИ

Чотири ексклюзивних велюрових килимків з високоякісного матеріалу. Килимки представлені у всіх кольорах внутрішнього оздоблення салону.

ПРИДБАТИ

   
ПОЛІУРЕТАНОВІ КИЛИМКИ НАКЛАДКИ НА ПОРОГИ З ПІДСВІЧУВАННЯМ

Ексклюзивне поліуретанове покриття з глибоким візерунком захищає підлогу з килимовим покриттям від вологи. Легко миється, витримує високий тиск.

ПРИДБАТИ

Накладки на пороги передніх дверей з унікальною системою підсвічування, розробленої спеціально для автомобілів INFINITI, забезпечують додатковий захист кузова, комфорт при посадці і є стильним елементом інтер'єру.

ПРИДБАТИ


ІНШІ

 
 
 
 
ТЯГОВО-ЗЧІПНИЙ ПРИСТРІЙ ПРОВОДКА ДЛЯ ТЯГОВО-ЗЧІПНОГО ПРИСТРОЮ
Знімний тягово-зчіпний пристрій вантажопідйомністю до 3 тонн.
 
ПРИДБАТИ
Комплект додаткової проводки з 13 штиковим роз'ємом.
 
ПРИДБАТИ

 


Унікальна програма персоналізації вашого QX80 від офіційного дилера Інфініті ВІДІ Ліберті пропонує своїм клієнтам можливість персоналізації особистого автомобіля аж до перетворення його на унікальний витвір автомобільного дизайну та проєктування. Втілити свою мрію в реальність Ви можете вже сьогодні, виберіть аксесуари, оформить запит і наш консультант зв'яжеться з Вами протягом дня для уточнення деталей!

3 способи придбати аксесуари*:
•    оформити замовлення самостійно через сайт;
•    зателефонувати телефоном +380445917038;
•    приїхати в дилерський центр Інфініті ВІДІ Ліберті.

 


ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС ОНЛАЙН


ПЕРЕВАГИ офіційного сервісу Інфініті ВІДІ Ліберті:


•    акредитовані технічні фахівці;
•    сучасне діагностичне обладнання та спеціальні інструменти;
•    обслуговування преміумкласу;
•    гарантія на оригінальні запасні частини та роботи;
•    дотримання технології ремонту;
•    прозора історія обслуговування.


Чекаємо Вас на офіційній сервісній станції Інфініті ВІДІ Ліберті за адресою: Київська обл., С. Чубинське, вул. Київська 51.
* Термін дії пропозиції з 26.11.2021 31.12.2022.

 Детальніше в офіційного дилера Інфініті ВІДІ Ліберті телефоном +380445917038. Вартість дзвінків відповідно до тарифів вашого оператора.