Офіційний дилер INFINITI "ВІДІ-Ліберті" Тел.: +38 (044) 591 70 38

Як доглядати за своїм INFINITI?

Як доглядати за своїм INFINITI?

с 01.07.2021 по 31.12.2021

Запитайте експерта сервісної станції Інфініті ВІДІ Ліберті!

І отримаєте знижку до 25% * на роботи.

В кожному автомобілі з перших хвилин його роботи починають накопичуватися відкладення і нагар. У середньому вже через 2000-3000 кілометрів пробігу у двигуні утворюється 29,1 грама нагарів, 17,3 грама лакообразованій і смол. В результаті зростає витрата палива, погіршується динаміка. Ці процеси відбуваються плавно, тому і залишаються непоміченими: за статистикою, в автомобілі з чистою системою живлення після 20000 кілометрів пробігу витрата палива на кожні 100 кілометрів зростає на 0,19-1,27 літра.

 

Отже, паливна система потребує регулярної чистки. Але наскільки регулярної вона повинна бути? Чим гірше якість палива і масла, жорсткіше кліматичні умови експлуатації, напруженіша манера їзди, – тим швидше накопичуються відкладення в паливній системі. Наприклад, якщо в Європі рекомендований інтервал між промивки паливної системи становить 25-30 тис. км, то для важких умов експлуатації автомобіля між сервісний інтервал пробігу повинен становити не більше 15-20 тис. км. Тільки в цьому випадку можна досягти реального скорочення витрати палива і збільшити довговічність всіх систем.

Домогтися бажаного ефекту з допомогою хімічних засобів можна лише за умови дотримання регулярних між сервісних інтервалів промивки паливної системи. Промивка форсунок ніяк не обійтися – тут потрібен комплексний підхід. Необхідно промити повітряний тракт, дросельний вузол і впускні клапани, щоб повітря легко проходив в циліндри. Також потрібно очистити камеру згорання, тим самим забезпечивши правильні процеси займання та горіння палива. Як же домогтися швидкого та одночасно з цим якісного результату промивання? Вирішити ці завдання можна за допомогою використання спеціальної технології промивки на основі сервісної авто хімії BG.

BG – це унікальний запатентований полімерний склад для ефективного і безпечного видалення твердих карбонових відкладень шляхом їх розщеплення до частинок розміром менше ніж 5 мікронів. Чим же промивка паливної системи за технологією BG відрізняється від інших? По-перше, це поетапний комплексний підхід, завдяки якому очищаються всі критично важливі елементи. Причому в кожному випадку використовується свій спеціалізований засіб авто хімії, працює зі своїм типом відкладів. По-друге, для очищення повітряного тракту і дросельного вузла використовується спеціальна установка, яка забезпечує понад дрібне розпилення робочого складу. Використання саме такого обладнання дозволяє домогтися реально якісних результатів. BG видаляє складні забруднення, які не під силу іншого авто хімії. Таким чином, ефект від використання BG дозволяє заощадити час, а значить і гроші, і все це – при наявності реально якісних результатів промивки паливної системи.

Замовити послугу Ви можете в офіційному дилерському центрі Інфініті ВІДІ Ліберті телефоном +380445917038, або заповнивши заявку на обслуговування на сайті.

Інфініті ВІДІ Ліберті - завжди Вам раді!

Чекаємо вас за адресою: Київська обл., С. Чубинське, вул. Київська, 51. 

* Спеціальна пропозиція діє в офіційному дилерському центрі Інфініті ВІДІ Ліберті з 01.07.2021 по 31.12.2021. Пропозиція поширюється тільки для фізичних осіб. Знижка в рамках акції не підсумовується з іншими акційними пропозиціями, знижками. За умовами акції бали за бонусною програмою лояльності VIDI на карту клієнта не нараховуються.