Офіційний дилер INFINITI "ВІДІ-Ліберті" Тел.: +38 (044) 591 70 38
Ексклюзивна пропозиція на INFINITI Q30  від ВІДІ-Ліберті

с 11.04.2020 по 11.05.2020

Ексклюзивна пропозиція на INFINITI Q30 від ВІДІ-Ліберті

Останній автомобіль в Україні!

Лише в дилерському центрі Інфініті ВІДІ Ліберті віртість зафіксована в гривні 950 000 грн. Ваша персональна вигода 89 530 гривень.

INFINITI Q30 має двигун 2.0 турбо 211л.с., що видає високий крутний момент 350 Н.М. в широкому діапазоні обертів. Трансмісія використовує одне зчеплення для парних, а інше для непарних передач, що відправляє в минуле затримку в перемиканні передач. Наступна передача вибирається заздалегідь, в результаті перемикання відбувається так швидко і плавно, що ви його навіть не помічаєте. Інтелектуальна система повного приводу автоматично підбирає потрібні налаштування для оптимального зчеплення з дорогою. Вона постійно контролює пробуксовку коліс, подачу палива і швидкість автомобіля.

Система повного приводу оптимізує передачу крутного моменту між колесами автомобіля. У звичайних умовах крутний момент підводиться тільки до передніх коліс для підвищення паливної ефективності. Система може перерозподілити до 50% крутного моменту на задні колеса. Інтелектуальна система повного приводу Інтелектуальний повний привід працює разом з системою динамічної стабілізації автомобіля. Динамічне керування автомобілем дозволяє краще розподіляти крутний момент між передніми і задніми колесами, допомагаючи водієві контролювати автомобіль в поворотах.

INFINITI Q30 - це компактний спортивний 5-дверний хетчбек, який задає нову висоту для всієї категорії. Збільшений дорожній просвіт INFINITI Q30 дозволяє краще бачити дорогу і робить вхід і вихід з автомобіля більш зручним.Великі 18-дюймові легкосплавні диски не тільки надають INFINITI Q30 атлетичні пропорції, але і покращують керованість, а також роблять водіння комфортнішим.

Дізнайтеся про новий спосіб перевершити очікування, з INFINITI Q30

Подробиці у фахівців відділу продажів за телефоном: +380445917038.