Офіційний дилер INFINITI "ВІДІ-Ліберті" Тел.: +38 (044) 591 70 38

с 10.04.2020 по 24.05.2020

Дилерський центр Інфініті ВІДІ Ліберті фіксує вартість авто в гривні!

INFINITI Q50 в комплектації  Luxe + Essential + Sensory вартість зафіксована 820 000 грн.

Розкішний дизайн цього автомобіля виривається за рамки умовностей. Куди б ви не відправилися, він справляє сильне враження 
Елегантні вигнуті лінії світлодіодних передніх фар повторюються в дизайні задніх ліхтарів. Включені або виключені, вони виглядають однаково ефектно. Безпомилково впізнаваний дизайн INFINITI знайшов відображення в формі решітки радіатора. Плавно вигнута нижня лінія дзеркально повторює верхню, надаючи передній частині автомобіля характерний зовнішній вигляд. Форма кузова INFINITI Q50 продумана таким чином, щоб повітря безперешкодно обтікав автомобіль з усіх боків, роблячи його ще більш стійким. Завдяки такому дизайну вдалося домогтися повної відсутності підйомної сили як спереду, так і ззаду, а також знизити вплив атмосферної турбулентності на високих швидкостях.
Виберіть бажану швидкість, і інтелектуальний круїз-контроль буде підтримувати її, коли шлях вільний. Якщо ви рухаєтеся в щільному потоці, він автоматично знизить швидкість аж до повної зупинки.
Технологія Distance Control Assist стежить за дорогою і попереджає, коли ви опиняєтеся занадто близько до автомобіля попереду. Діючи спільно з адаптивною системою рульового управління, технологія Active Lane Control стежить за дорогою і трохи корегує напрямок руху, якщо ваш автомобіль відхилився від курсу через нерівності дороги або сильного вітру. Система попередження і запобігання з'їзду зі смуги руху постійно відстежує дорожню розмітку і дає сигнал, якщо автомобіль відхиляється в сторону. . Якщо ви продовжите неконтрольований з'їзд, система поверне машину назад. Ви легко знайдете дорогу, де б не опинилися - на жвавій вулиці або в незнайомому місці. Навігаційна система INFINITI з жорстким диском - новітня розробка, що дозволяє вам бачити місцевість з висоти пташиного польоту в форматі 3D. Технологія розпізнавання дорожніх смуг не дасть вам пропустити потрібний поворот. Система контролю сліпих зон використовує датчики, які реєструють автомобілі в сліпих зонах. 
Система екстреного гальмування - це новий рівень безпеки для вашого автомобіля. Вона розпізнає об'єкти, що рухаються попереду по вашій смузі і, якщо необхідно скинути прискорення, блокує педаль газу і включає гальмування. Це дозволяє зменшити збитки при зіткненні або навіть запобігти його. Система попередження лобових зіткнень постійно контролює відстань до інших автомобілів. Якщо вони виявляються занадто близько, вона відразу ж попереджає вас звуковим сигналом і натягує ремінь безпеки.
Відтепер, придбати автомобіль ви можете онлайн, скориставшись усіма перевагами цього сервісу:
• Просте оформлення заявки на автомобіль через онлайн-форму на сайті. 
• Дистанційна професійна консультація з питань кредитування, страхування та укомплектування автомобіля із використанням будь-яких доступних засобів зв’язку.
• Оплата за автомобіль через фінансові онлайн ресурси.
• Доставка автомобіля за вказаною вами задресою.
Завітайте до нашого сайту, а у разі виникнення питань, звертайтеся за телефоном +380445917038.


 
 
     
Q50 PURE
Q50 LUXE Pack 1 + 2
Q50 SPORT Pack 1 + 3
Турбо-двигун 211 к.с. Оздоблення інтер'єру деревом Система управління автомобіля по дротам DAS 2.0
Спортивне налаштування шасі та двигуна Електрорегулювання сидінь з пам'яттю Диски 19"
Оздоблення сидінь шкірою та тканиною Електрорегулювання керма Спортивний обвіс
Диски 18" Мультимедійна система Infiniti In-Touch Спортивні сидіння з регулюванням бокової підтримки
Подвійний сенсорний дісплей з камерою заднього виду Світлодіодні фари Оздоблення салону високоякісною шкірою
Подвійний клімат-контроль Система Welcome-lighting Hi-Fi система BOSE з 16 динаміками.
Cистема допомоги при старти на підйомі (HSA)    
Система Start-Stop    
Ціна від: Ціна від: Ціна від:
Стандартна: 851 740 грн Стандартна: 1 003 340 грн Стандартна: 1 146 880 грн
Спеціальна: 749 690 грн Спеціальна: 869 890 грн Спеціальна: 975 060 грн

 

Вас може зацікавити
INFINITI QX80 під 0%

с 10.09.2020 по 14.09.2020