Офіційний дилер INFINITI "ВІДІ-Ліберті" Тел.: +38 (044) 591 70 38

с 24.03.2020 по 24.04.2020

Дилерський центр Інфініті ВІДІ Ліберті фіксує вартість авто в гривні!

INFINITI Q50 - розкішний дизайн цього автомобіля виривається за рамки умовностей. Куди б ви не відправилися, він справляє сильне враження 
Елегантні вигнуті лінії світлодіодних передніх фар повторюються в дизайні задніх ліхтарів. Включені або виключені, вони виглядають однаково ефектно. Безпомилково впізнаваний дизайн INFINITI знайшов відображення в формі решітки радіатора. Плавно вигнута нижня лінія дзеркально повторює верхню, надаючи передній частині автомобіля характерний зовнішній вигляд. Форма кузова INFINITI Q50 продумана таким чином, щоб повітря безперешкодно обтікав автомобіль з усіх боків, роблячи його ще більш стійким. Завдяки такому дизайну вдалося домогтися повної відсутності підйомної сили як спереду, так і ззаду, а також знизити вплив атмосферної турбулентності на високих швидкостях.
Виберіть бажану швидкість, і інтелектуальний круїз-контроль буде підтримувати її, коли шлях вільний. Якщо ви рухаєтеся в щільному потоці, він автоматично знизить швидкість аж до повної зупинки.
Технологія Distance Control Assist стежить за дорогою і попереджає, коли ви опиняєтеся занадто близько до автомобіля попереду. Діючи спільно з адаптивною системою рульового управління, технологія Active Lane Control стежить за дорогою і трохи корегує напрямок руху, якщо ваш автомобіль відхилився від курсу через нерівності дороги або сильного вітру. Система попередження і запобігання з'їзду зі смуги руху постійно відстежує дорожню розмітку і дає сигнал, якщо автомобіль відхиляється в сторону. . Якщо ви продовжите неконтрольований з'їзд, система поверне машину назад. Ви легко знайдете дорогу, де б не опинилися - на жвавій вулиці або в незнайомому місці. Навігаційна система INFINITI з жорстким диском - новітня розробка, що дозволяє вам бачити місцевість з висоти пташиного польоту в форматі 3D. Технологія розпізнавання дорожніх смуг не дасть вам пропустити потрібний поворот. Система контролю сліпих зон використовує датчики, які реєструють автомобілі в сліпих зонах. 
Система екстреного гальмування - це новий рівень безпеки для вашого автомобіля. Вона розпізнає об'єкти, що рухаються попереду по вашій смузі і, якщо необхідно скинути прискорення, блокує педаль газу і включає гальмування. Це дозволяє зменшити збитки при зіткненні або навіть запобігти його. Система попередження лобових зіткнень постійно контролює відстань до інших автомобілів. Якщо вони виявляються занадто близько, вона відразу ж попереджає вас звуковим сигналом і натягує ремінь безпеки.
Відтепер, придбати автомобіль ви можете онлайн, скориставшись усіма перевагами цього сервісу:
• Просте оформлення заявки на автомобіль через онлайн-форму на сайті. 
• Дистанційна професійна консультація з питань кредитування, страхування та укомплектування автомобіля із використанням будь-яких доступних засобів зв’язку.
• Оплата за автомобіль через фінансові онлайн ресурси.
• Доставка автомобіля за вказаною вами адресою.
Завітайте до нашого сайту, а у разі виникнення питань, звертайтеся за телефоном +380445917038.