Офіційний дилер INFINITI "ВІДІ-Ліберті" Тел.: +38 (044) 591 70 38
РАСПРОДАЖ ТЕСТОВОГО АВТОПАРКА

с 10.04.2020 по 10.05.2020

РАСПРОДАЖ ТЕСТОВОГО АВТОПАРКА

Офіційний дилерський центр Інфініті ВІДІ Ліберті пропонує скористатися унікальним шансом придбати автомобіль INFINITI з парку тест-драйву за спеціальною привабливою ціною.

В наявності стильний і комфортний INFINITI QX60 в комплектації Elite.

Спеціальна вартість - 1 200 000 грн.

Чотирициліндровий двигун робочим об'ємом 2,5 л з двома верхніми розподільними валами і 16 клапанами – продуктивність, економічність, надійність.

Конструкція двигуна QR25 з великим робочим об'ємом забезпечує високу потужність (особливо при прискоренні і обгоні) і знижує навантаження на двигун за рахунок його ефективної роботи при будь-якій швидкості. Конструкція з двома верхніми розподільними валами і 16 клапанами сприяє поліпшенню динамічних характеристик і підвищенню ефективності двигуна за рахунок прямого приведення в дію впускних і випускних клапанів. Турбокомпресор підвищує вихідну потужність за рахунок нагнітання додаткової кількості повітря в циліндри для підвищення потужності такту згорання. Низька загальна маса двигуна допомагає підвищити паливну економічність і сприяє зниженню кількості шкідливих викидів, забезпечуючи виняткову потужність

Система INFINITI Direct Response Hybrid

Удосконалена паралельна гібридна система з одним двигуном і двома зчепленнями забезпечує чудові динамічні характеристики і відмінну паливну економічність. Технологія точного високошвидкісного управління двигуном з живленням від іонно-літієвої батареї дозволяє безпосередньо передавати потужність на коробку передач, минаючи гідротрансформатор. Синхронний електродвигун змінного струму працює в якості силової установки (окремо або в тандемі з двигуном) або в якості генератора. Енергія постійного струму від іонно-літієвої батареї проходить через інвертор, де вона перетворюється в енергію змінного струму для двигуна. Двигун передає потужність на провідні колеса.

  • Потужність: 20 к.с. (15 кВт)
  • Крутний момент: 160 Нм перезаряджається іонно-літієва батарея забезпечує достатню кількість енергії і має довгий термін служби при легкому і компактному корпусі. Батарея складається з 40 осередків. З метою забезпечення оптимальної компоновки і розподілу ваги батарея розташована за третім рядом сидінь.
  • Ємність: 4,4 А год (ампер-години)
  • Напруга: приблизно 144 В (вольт) Корисна потужність системи - 250 к.с. (183,8 кВт), крутний момент - 329 Нм.

Конструкція з чотирма клапанами забезпечує зростання вихідної потужності без збільшення витрати палива за рахунок підвищення ефективності управління потоками палива і повітря (що надходять і відпрацьованих газів).

Xtronic CVT - плавна коробка передач, яка забезпечує плавне прискорення та безшумну роботу. Застосування високоміцного сталевого ременя між двома шківами плавно регульованого діаметру дозволяє двигуну працювати в оптимальному діапазоні потужностей при різних умовах руху автомобіля за рахунок підбору передавального числа для конкретної ситуації і його безперервного зміни в міру необхідності.


Вдосконалені амортизатори і пружини для кращої керованості.

Передня і задня підвіски мають вдосконалені амортизатори і пружини, які сприяють кращої керованості і зменшення коливань кузова в поворотах. Передні колеса реагують на нерівності дорожнього покриття незалежно, що сприяє підвищенню плавності ходу, поліпшенню керованості і досягненню оптимального зчеплення шин з поверхнею дороги. Конструкція стійок включає меншу кількість деталей, що знижує вагу, збільшує довговічність і підвищує точність дотримання характеристик підвіски. Пружини, встановлені із зсувом, поглинають і відхиляють навантаження, що виникають при русі по нерівних дорогах.

Інтелектуальна система автоматичної підтримки швидкості руху – автоматично регулює швидкість автомобіля в залежності від швидкості транспортного потоку, дозволяючи автомобілю зберігати безпечну дистанцію навіть при зміні швидкості руху потоку. Широкий робочий діапазон системи дозволяє підтримувати швидкості руху від 0 до 145 км / ч. Радарний датчик вимірює дистанцію до рухається попереду автомобіля. Ця система управляє педаллю газу і приводом гальм для збереження дистанції, заданої водієм.

Монітор кругового огляду використовує відеокамери, встановлені в решітці радіатора, зовнішні дзеркала і рамці заднього номерного знака для поліпшення видимості при постановці автомобіля на стоянку. Зображення на рідкокристалічному екрані розбите на дві частини. Зліва відображається обстановка безпосередньо позаду автомобіля (коли включений задній хід) або перед автомобілем (при русі на передній передачі на малій швидкості). На екрані також відображаються переривчасті зелені, жовті та червоні лінії, що дозволяють оцінити відстань. Окремі суцільні зелені (вид вперед) або помаранчеві (вид назад) лінії пов'язані з обертанням рульового колеса. Вони згинаються, вказуючи напрямок руху автомобіля. Справа показаний комбінований вид обстановки навколо автомобіля (в плані), що відображає близькість краю тротуару, припаркованих автомобілів і інших перешкод. Цей вид можна змінити для показу комбінованого зображення або тільки правій частині шляхом натискання на екрані кнопок «Top» (Зверху) або «Side» (Збоку). Натискання кнопки «Wide» (Широкий кут) дозволяє вивести на екран ширококутний вид обстановки позаду автомобіля, який займає обидві сторони дисплея. Ширококутний вид, який займає обидві сторони дисплея, відображає обстановку попереду або позаду автомобіля в залежності від положення важеля коробки передач. Для виявлення перешкод перед автомобілем і позаду нього застосовуються датчики ехолокатора.

Аудиосистема Bose® Cabin Surround

Удосконалена аудіосистема 5.1 забезпечує якість звуку, аналогічне домашнього кінотеатру, для слухачів на будь-якому сидінні. Ця система програє DVD-диски з об'ємним звучанням в форматі Dolby® Digital 5.1. Вона також відтворює звичайні компакт-диски, застосовуючи функції імітації об'ємного звучання. Розважальна система з трьома зонами дозволяє користувачам дивитися фільми з DVD-дисків і додаткових пристроїв. На кожному з трьох екранів (передній монітор і здвоєні задні монітори) можна одночасно переглядати програми з різних джерел.

 

Автомобіль у відмінному стані, має мінімальний пробіг, з гарантією виробника.

Запрошуємо вас в автосалон на тест-драйв, після якого ви не захочете розлучатися з обраним автомобілем.

Деталі уточнюйте у наших менеджерів по телефону +380445917038

     
QX60 PREMIUM HYBRID
QX60 ELITE HYBRID
QX60 HI-TECH HYBRID
• Гібридний двигун 2,5: 231 к.с + 19 к.с. електромотор • Гібридний двигун 2,5: 231 к.с + 19 к.с. електромотор • Гібридний двигун 2,5: 231 к.с + 19 к.с. електромотор
• Повний привід • Повний привід • Повний привід
• Оздоблення салону шкірою і натуральним деревом • Оздоблення салону шкірою і натуральним деревом • Оздоблення салону шкірою і натуральним деревом
• Hi-Fi система Bose 358 Вт • Hi-Fi система Bose 5.1 • Hi-Fi система Bose 5.1
• 4 камери кругового огляду, + датчики паркування спереду і ззаду • Система 4-х камер кругового огляду • Система 4-х камер кругового огляду
• Трьохзонний-клімат-контроль з автоматичним режимом рециркуляції повітря • Електрорегулювання рульової колонки і сидінь • Електрорегулювання рульової колонки і сидінь
  • Панорамний дах • Панорамний дах
  • Розважальна система для задніх пасажирів • Розважальна система для задніх пасажирів
    • Пакет систем активної безопасноти Safety shield
Ціна від Ціна від Ціна від
Стандартна: 1 963 920 грн Стандартна: 2 094 660 грн Стандартна: 2 194 810 грн
Спеціальна: 1 298 530 грн Спеціальна: 1 481 090 грн Спеціальна: 1 581 230 грн
ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО QX60   ЗАПИС НА ТЕСТ-ДРАЙВ