Офіційний дилер INFINITI "ВІДІ-Ліберті" Тел.: +38 (044) 591 70 38

Про дилерський центр

Компанія «ВІДІ-Ліберті» входить до складу «ВІДІ Груп» - одного з лідерів автомобільного ринку України. Дотримуючись стратегії розвитку, «ВІДІ Груп» постійно працює над розширенням свого бізнес-портфеля, який 18 червня 2010 року доповнився автомобільним преміум брендом Infiniti.

З серпня 2010 року шанувальники розкішних автомобілів Infiniti мають можливість ознайомитися з повним модельним рядом, офіційно представленим в Україні, і обрати автомобіль своєї мрії, в новому офіційному автосалоні Infiniti «ВІДІ-Ліберті», який розташований в 7 хвилинах їзди від Києва по Бориспільському шосе, с. Чубинське вул. Київська, 51. В автосалоні Infiniti «ВІДІ-Ліберті» передбачено все для комфортного придбання автомобіля Infiniti.

Продавець-консультант стане Вашим особистим провідником у світ Infiniti, відповість на всі Ваші запитання, надасть інформацію про програми кредитування і страхування, допоможе зробити правильний вибір та оформити покупку. Адміністратори запропонують Вам прохолодні напої в літню спеку і гарячий чай / каву, щоб Ви могли зігрітися в холодну пору року.

Наша мета - забезпечити привілейоване обслуговування гостя Infiniti, починаючи з першого відвідування дилерського центру і протягом всього терміну експлуатації автомобіля. Ми гарантуємо, що Ви відчуєте позитивні емоції не тільки при покупці і перебуваючи за кермом автомобіля Infiniti, але і при його обслуговуванні.

Привілейоване обслуговування Infiniti - це наші зобов'язання з надання власникам Infiniti широкого спектру послуг на найвищому рівні, новий стандарт обслуговування, принципово інший вимір комфорту і надійності. Варто також відзначити, що Клієнти «ВІДІ-Ліберті» зможуть користуватися всіма перевагами першого в Україні Міста Автомобілів «ВІДІ АвтоСіті».

3D-тур по салону
Наші переваги
Зручне розташування
Кваліфікований персонал
Повний модельний ряд автомобілів INFINITI
Кращий тест-драйв на єдиною швидкісній трасі Києва
Постійно діюча Програма Лояльності
Преміальне технічне обслуговування Вашого INFINITI
Безкоштовний трансфер до м.Бориспільська
Партнерство тільки з лідерами ринку