Офіційний дилер Інфініті ВІДІ Ліберті Тел.: +38 044 591 70 38

Про дилерський центр

Офіційний дилерський центр Інфініті ВІДІ Ліберті входить до складу ВІДІ Автодинастія - одного з лідерів автомобільного ринку України. Дотримуючись стратегії розвитку, ВІДІ Автодинастія постійно працює над розширенням свого бізнес-портфеля, який 18 червня 2010 року доповнився автомобільним преміум брендом INFINITI.

З серпня 2010 року шанувальники розкішних автомобілів INFINITI мають можливість ознайомитися з повним модельним рядом, офіційно представленим в Україні, і обрати автомобіль своєї мрії, в новому офіційному автосалоні Інфініті ВІДІ Ліберті, який розташований в 7 хвилинах їзди від Києва по Бориспільському шосе, с. Чубинське вул. Київська, 51. В автосалоні Інфініті ВІДІ Ліберті передбачено все для комфортного придбання автомобіля INFINITI.

Продавець-консультант стане Вашим особистим провідником у світ INFINITI, відповість на всі Ваші запитання, надасть інформацію про програми кредитування і страхування, допоможе зробити правильний вибір та оформити покупку. Адміністратори запропонують Вам прохолодні напої в літню спеку і гарячий чай / каву, щоб Ви могли зігрітися в холодну пору року.

Наша мета - забезпечити привілейоване обслуговування гостя INFINITI, починаючи з першого відвідування дилерського центру і протягом всього терміну експлуатації автомобіля. Ми гарантуємо, що Ви відчуєте позитивні емоції не тільки при покупці і перебуваючи за кермом автомобіля INFINITI, але і при його обслуговуванні.

Привілейоване обслуговування INFINITI - це наші зобов'язання з надання власникам INFINITI широкого спектру послуг на найвищому рівні, новий стандарт обслуговування, принципово інший вимір комфорту і надійності. Варто також відзначити, що Клієнти Інфініті ВІДІ ЛІберті зможуть користуватися всіма перевагами першого в Україні Міста Автомобілів ВІДІ Автодинастія.

3D-тур по салону
Наші переваги
Зручне розташування
Кваліфікований персонал
Повний модельний ряд автомобілів INFINITI
Кращий тест-драйв на єдиною швидкісній трасі Києва
Постійно діюча Програма Лояльності
Преміальне технічне обслуговування Вашого INFINITI
Безкоштовний трансфер до м.Бориспільська
Партнерство тільки з лідерами ринку