Офіційний дилер INFINITI "ВІДІ-Ліберті" Тел.: +38 (044) 591 70 38

кредитний калькулятор

Розрахуйте кредитну пропозицію на вашу нову Infiniti

Коли Ви вже визначилися з моделлю і комплектацією INFINITI, який хотіли б придбати, перед Вами виникає питання: як саме зробити покупку?

Кредит — одне з оптимальних рішень. Нам довіряють провідні банки України, вибираючи «ВІДІ АвтоСіті» в якості кредитного партнера навіть у важкій економічній ситуації, завдяки минулому досвіду надійної і злагодженої роботи з нашими дилерськими центрами.

Купуючи автомобіль в кредит, Ви вже сьогодні можете їхати на ньому і не чекати, поки заробите потрібну суму, адже цей термін з урахуванням інфляції може суттєво віддалитися. Крім того, використовуючи кредит, Ви отримуєте можливість придбати більш престижний автомобіль з кращими характеристиками, а щомісячні виплати дозволять розумно спланувати сімейний бюджет.

Фахівці з кредитування абсолютно безкоштовно прямо в дилерських центрах, що входять до складу «ВІДІ АвтоСіті», допоможуть Вам вибрати найбільш оптимальні умови кредитування з урахуванням Ваших потреб і можливостей. Довірте нам організацію свого кредиту, і Ви максимально збільшите свої шанси на його отримання. Ми зробимо все, щоб заповітний автомобіль вже в самому найближчому майбутньому радував Вас.

переваги
Акційні умови кредитування клієнтів
Легкість оформлення кредиту
БАНКИ-ПАРТНЕРИ
Зручна система погашення