Офіційний дилер Інфініті ВІДІ Ліберті Тел.: +380 44 591 70 38
БРЕНД INFINITI СВЯТКУЄ 34 РОКИ

08.11.2023

БРЕНД INFINITI СВЯТКУЄ 34 РОКИ

 INFINITI – молодий бренд якому в короткий термін вдалося стати одним із найкращих у класі люкс 

Є виробники автомобілів з довгою та складною історією зльотів та падінь, а є INFINITI – який завдяки своїй активності повернувся в автомобільний ринок і протягом короткого часу завоював та зміг утвердитися на ринку як альтернативу більш відомим брендам. Засновником та першим генеральним директором люксового бренду Nissan INFINITI є Білл Брюс. Саме він впровадив концепцію INFINITI – «Повне володіння», яка на той час вважалася революційною. 

Офіційно автомобілі бренду можна придбати у США, Канаді, Мексиці, Кореї, Тайвані та на Близькому Сході. А з 2006 року машини INFINITI доступні в Україні. За 34 роки існування організація продала понад мільйон автомобілів. Більшість їх продажів посідає США. 

Англійський термін INFINITI (фактичне написання: "Infinity") означає "безмежність" або "нескінченність". І якщо ще невідомо, чи дійсно автомобілі однойменної марки мають нескінченний термін служби, то факт того, що вони завжди приносять необмежену насолоду від водіння і надзвичайно надійні. Адже INFINITI це авто класу люкс, що визначає ідеальний баланс між продуктивністю, силою та респектабельністю. 

В цей час модельний ряд INFINITI в Україні включає три моделі:

 • QX50 – кросовер 

• QX55 – кросовер-купе 

• QX80 – позашляховик.

За всю історію свого існування з 1989 року бренд INFINITI неодноразово доводив свою перевагу та завойовуючи не лише серця клієнтів, а й численні нагороди та звання: 
• 2018 INFINITI QX50 – найкращий преміальний кросовер року за версією порталу AutoGuide. 

• 2018 отримує статус автомобіля з найкращим інтер'єром Twin Cities Auto Show у Міннеаполісі Автомобіль та WARDSAUTO. 

• Високоміцна сталь. У 2019 році престижною нагородою від асоціації SAE International було відзначено розробку принципово нового сорту високоміцної сталі для INFINITI QX50. 

• Орден Citation of Merit. 

• Максимальний рейтинг результатів тестових випробувань. INFINITI QX50 у 2019 році отримав 5 зірок за підсумками тестових випробувань впливової асоціації National Highway Traffic Safety Administration (Національне Управління Дорожньої Безпеки). 

• 2019 автомобільна технологія року. від порталу Roadshow, отримав двигун VC-Turbo, який дебютував на преміальному кросовері INFINITI QX50. 

• «Міжнародний двигун року» - легендарний мотор VC-Turbo, перший у світі серійний двигун внутрішнього згоряння зі змінним ступенем стиснення, гідно оцінило журі премії «Міжнародний двигун року» (The International Engine + Powertrain of the Year Awards). Інновація була відзначена одразу у двох категоріях «Двигуни потужністю 250-350 к.с.» та «Нова розробка». 

• 2020 «Краща покупка в класі» Consumer Guide визнав популярний кросовер INFINITI QX50 найкращою покупкою в преміальних компактних SUV. І це третій рік поспіль! 

Попри свою порівняно коротку історію, INFINITI швидко прижився на світовому ринку та завоював солідну фанбазу. У цьому виробнику люксових автомобілів допомогли чітка місія, бачення та ретельно обдуманий фірмовий стиль. 

Місія бренду полягає в тому, щоб поєднувати в автомобілях чудову японську майстерність, безшовно інтегровані технології та впевнену продуктивність для своїх клієнтів. INFINITI люблять за філософію бренду: ніколи не здаватися, кидати виклик умовностям та бути самим собою. 

У майбутньому INFINITI пропонуватиме різні варіанти трансмісії, від традиційних двигунів внутрішнього згоряння до продуктивної версії e-Power та повноцінних електромобілів.

Компанія впевнена, що вибір клієнтів буде ключем до подальшого розвитку їхнього модельного ряду.