Офіційний дилер INFINITI "ВІДІ-Ліберті" Тел.: +38 (044) 591 70 38

ВИГІДНИЙ ШИНОМОНТАЖ

ВИГІДНИЙ ШИНОМОНТАЖ

с 22.03.2021 по 15.05.2021

Офіційний дилерський центр Інфініті ВІДІ Ліберті турбується про вашу безпеку та комфорт, тому ваш шиномонтаж пройде вчасно та безпечно.
Сервіс працює у безпечному режимі за попереднім записом та без відвідувань. 

 

Спеціально для Вас ми підготували три пакетних пропозиції* для сезонної заміни шин:
1. При купівлі комплекту шин і/або дисків в період дії акції у нас в дилерському центрі Ви отримаєте спеціальну цінову пропозиції, а саме:

  •  роботи з шиномонтажу за 1 грн. 20 коп. з ПДВ;
  •  зберігання одного комплекту (4-х коліс) автомобільних шин (шин і дисків) в розмірі 1 грн 20 коп. з ПДВ на період зберігання до 180 діб.

2. Отримайте знижку - 30% ** для проведення робіт по шиномонтажу і балансуванню чотирьох коліс, крім вартості витратних матеріалів (ніпелі, вантаження, очищувач) за умови оформлення зберігання шин (або шин і дисків).
3. Скористайтесь знижкою - 30% ** для проведення робіт по шиномонтажу і балансуванню чотирьох коліс, крім вартості витратних матеріалів (ніпелі, вантаження, очищувач).

І отримаєте можливість:

  • провести діагностику ходової частини (включаючи перевірку залишкової товщини гальмівних дисків і колодок) за акційною ціною - 1,20 грн з ПДВ.;
  • перевірку / регулювання кутів установки коліс - зі знижкою - 30%.

А також звертаємо Вашу увагу на послугу - Сезонне зберігання шин.

Залиште Вашу зимову гуму або колеса в зборі в сервісному центрі для дбайливого зберігання. Довірте нам зберегти їх для Вас. Після ретельного очищення і обробки Ваші шини будуть надійно зберігатися в приміщенні, захищеному від прямих променів, підвищеної вологості, хімічних речовин і коливання температур.
Офіційний сервіс Infiniti - це завжди якісне обслуговування, увага до кожної деталі вашого автомобіля, високий рівень професіоналізму кожного працівника.

 

Оформить заявку на шиномонтаж можна ONLINE:

Замовити послугу або отримати консультацію Ви можете за телефоном +38 (044) 591-70-38.
Чекаємо вас за адресою: ТОВ «ВІДІ-Ліберті», адреса: 08321, Київська обл., С. Чубинське, вул. Київська, 51.

* Спеціальна пропозиція діє в офіційному дилерському центрі «ВІДІ-Ліберті» з 22.03.2021 по 15.05.2021. Пропозиція поширюється тільки для фізичних осіб. Знижка в рамках акції не підсумовується з іншими акційними пропозиціями, знижками. 
** Спеціальна цінова пропозиція Діє на роботи по зняттю / установка чотирьох коліс радіусом R 15 - 22 шиномонтажу і балансуванню чотирьох коліс, крім вартості витратності матеріалів (ніпелі, навантаження, очищувач).