Офіційний дилер INFINITI "ВІДІ-Ліберті" Тел.: +38 (044) 591 70 38
ВИГІДНИЙ ШИНОМОНТАЖ

с 23.10.2020 по 31.12.2020

ВИГІДНИЙ ШИНОМОНТАЖ

Інфініті ВІДІ Ліберті турбується про вашу безпеку та комфорт, тому ваш шиномонтаж пройде вчасно та безпечно.
Сервіс працює у безпечному режимі за попереднім записом та без відвідувань. 

✔ оформлення заявки ONLINE:https://infiniti-vidi.com.ua/ua/service/record

Спеціально для Вас ми підготували три пакетних пропозиції* для сезонної заміни шин:
1. При купівлі комплекту шин і/або дисків в період дії акції у нас в дилерському центрі Ви отримаєте спеціальну цінову пропозиції, а саме:

  •  роботи з шиномонтажу за 1 грн. 20 коп. з ПДВ.
  •  зберігання одного комплекту (4-х коліс) автомобільних шин (шин і дисків) в розмірі 1 грн. 20 коп. з ПДВ на період зберігання до 180 діб.

2. Отримайте знижку - 30% ** для проведення робіт по шиномонтажу і балансуванню чотирьох коліс, крім вартості витратних матеріалів (ніпелі, вантаження, очищувач) за умови оформлення зберігання шин (або шин і дисків).
3. Скористайтесь знижкою - 30% ** для проведення робіт по шиномонтажу і балансуванню чотирьох коліс, крім вартості витратних матеріалів (ніпелі, вантаження, очищувач) за умови оформлення зберігання шин (або шин і дисків). І отримаєте можливість:

  • провести діагностику ходової частини (включаючи перевірку залишкової товщини гальмівних дисків і колодок) за акційною ціною - 1,20 грн. з ПДВ.;
  • перевірку / регулювання кутів установки коліс - зі знижкою - 30%.

А також звертаємо Вашу увагу на послугу - сезонне зберігання шин. Залиште Вашу зимову гуму або колеса в зборі в сервісному центрі для дбайливого зберігання. Довірте нам зберегти їх для Вас. Після ретельного очищення і обробки Ваші шини будуть надійно зберігатися в приміщенні, захищеному від прямих променів, підвищеної вологості, хімічних речовин і коливання температур.
Офіційний сервіс Infiniti - це завжди якісне обслуговування, увага до кожної деталі вашого автомобіля, високий рівень професіоналізму кожного працівника.
Замовити послугу або отримати консультацію Ви можете за телефоном +38 (044) 591-70-38.
Чекаємо вас за адресою: ТОВ «ВІДІ-Ліберті», адреса: 08321, Київська обл., С. Чубинське, вул. Київська, 51.

* Спеціальна пропозиція діє в офіційному дилерському центрі «ВІДІ-Ліберті» з 23.10.2020 по 31.12.2020. Пропозиція поширюється тільки для фізичних осіб. Знижка в рамках акції не підсумовується з іншими акційними пропозиціями, знижками. За умовами акції бали за бонусною програмою лояльності VIDI на карту клієнта не нараховуються.
** Спеціальна цінова пропозиція Діє на роботи по зняттю / установка чотирьох коліс радіусом R 15 - 22 шиномонтажу і балансуванню чотирьох коліс, крім вартості витратності матеріалів (ніпелі, навантаження, очищувач).