Офіційний дилер Інфініті ВІДІ Ліберті Тел.: +380 44 591 70 38

АКЦІЯ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НА СЕРВІС

АКЦІЯ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НА СЕРВІС

с 01.12.2024 по 31.12.2024

В офіційному дилерському центрі Інфініті ВІДІ Ліберті діє спеціальна пропозиція.

Кожному новому клієнту сервісної станції пропонується максимальна знижка*:

-25% на поточні роботи;

- 10% на запасні частини.


Акція «Перший візит» дає можливість познайомитися з перевагами офіційного сервісу INFINITI за спеціальною, вигідною пропозицією вже під час першого візиту на СТО Інфініті ВІДІ Ліберті.

Впровадження акційної пропозиції «Перший візит»  це наш крок назустріч клієнтам. В період дії пропозиції кожен власник INFINITI, вперше заїхав в наш дилерський центр, зможе оцінити його переваги.

Пропозиція діє тільки в дилерському центрі Інфініті ВІДІ Ліберті. Виберіть найбільш зручний для вас спосіб взяти участь в акції:
2. Запишіться на обслуговування телефоном +38 (044) 591-70-38.

3. Приїжджайте до нас за адресою: с. Чубинське, вул. Київська, 51.


Для Вашої зручності ми відкрили онлайн-запис на серві

 
*Період дії пропозиції з 01.12.2024 р. по 31.12.2024 р..Право на отримання знижок за даною Акцією мають тільки фізичні особи – громадяни України. Знижки діють при обслуговуванні на сервісі Інфініті ВІДІ Ліберті для автомобілів INFINITI, які жодного разу не проходили будь сервісне обслуговування (VIN-код, яких не було зафіксовано раніше в базі Інфініті ВІДІ Ліберті). Знижки за даною Акцією не додаються до інших знижок та акційних пропозицій. Знижки за даною Акцією не розповсюджуються на мийно - прибиральні роботи, на роботи з кузовного ремонту та тюнінгу, субпідрядні роботи по ремонту стартера, генератора, компресора, гідропідсилювача керма, електричного підсилювача керма, карданного валу, коробки передач.  Клієнт має можливість отримати знижки по даній Акції на сервісні роботи та на запасні частини тільки за умови придбання всіх запасних частин у ДЦ і їх встановлення (через відкриття наряд-замовлення). В разі надання замовником своїх запчастин для обслуговування чи ремонту, знижка не застосовується на відповідні роботи по встановленню/використанню цих запчастин.